Kış Bahçesi sistemi

Haberler

CAM BALKON SEÇİMİ NASIL OLMALI?

CAM BALKON SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Balkon ve terasları dört mevsimi boyunca kullanma imkânı yaratan Eliz’in kapalı cam balkon modelleri, ortak yaşam alanlarımızı genişleterek, alternatif mekânların oluşmasını sağlar. Ayrıca yeni oluşturttuğunuz bu yaşam alanını dileğiniz gibi dekore ederek tarzınızı konuşturabilirsiniz.

TARZINIZI KONUŞTURACAĞINIZ BALKONLAR OLUŞTURUN

Yaşam alanınıza cam balkon yaptırmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var.  Çünkü cam balkonlar dış etkenlerle açık yaşam alanlarıdır. Bu yüzden cam balkonlar dış etkenlerle sık sık karşılaştıkları için cam balkon sistemlerinin tüm malzemeleri ve ekipmanları en iyi kalitede olmalıdır. Özellikle cam balkon sistemlerinin taşıyıcı rulman ve aksam parçalarının paslanmaz yapıda olmasına dikkat edilmesi gerekir. 


Dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise kaliteli işçiliktir. Kötü bir işçilik cam balkonda istediğiniz sonucu vermez böylece yağmur, kar, çamur ve rüzgâr gibi sert hava koşullarında balkonunuz kolaylıkla etkilenir.


CAM BALKON UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Kolay kurumu ve dayanıklılığı ile özel konutların; bahçelerinde, balkonlarında veya teraslarında sıklıkla tercih ettikleri Eliz'in cam balkon sistemleri yaşam alanlarının estetiğine uygun biçimde tasarlanır. Eliz; katlanır cam balkon, sürme cam balkon, giyotin cam balkon, askılı cam balkon ve küpeşte cam balkon modelleriyle pratik kullanım imkânı sunarken mekânların boyutlarında ve formlarında üreterek yaşam alanlarınızın ihtiyacını etkili bir şekilde karşılar.


Türkiye’nin birçok yerine verdiği bayilikleriyle güvenilir hizmet veren Eliz’in cam balkon sistemleriyle uzun ömürlü ve ferah alanlar yaratırsınız.

E-KATALOG