Eliz  Giyotin Cam ‘la

Balkonlarda Yeni Bir Çağ… 

Temizlenebilir Giyotin Cam

İNCELE

Katlanır Cam Sistemleriyle

Keyfinizi İkiye Katlayın!

İNCELE

Sürme Cam Sistemleriyle

Dış Yaşam Alanlarınızın

Keyfini Sürün!

İNCELE

Kış Bahçesi Sistemleriyle

Her Mevsimi

Aynı Tatta Yaşayın!

İNCELE

01
04

12 YILLIK GÜVEN

İnsan hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı, modern yaşam alanları oluşturmak için hayat bulan Eliz Cam Sistemleri’nin başarılarla dolu yolculuğuna 2008 yılında başlamıştır. Hayata kalıcı ve güvenli izler bırakmayı kendine vizyon olarak belirleyen Eliz Cam Sistemleri; sektöre birçok yeniliği getiren ürünlerin de mimarı olmuştur.

  

Kuruluşundan bu yana artan ivmesi, insan odaklı kurum felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlarına güçlü adımlarla yürüyen Eliz Cam Sistemleri, bu ülkenin gururla anılacak, küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

SÜRME CAM SİSTEMLERİ

Farklı karakteristik özelliklere sahip ve kendi dilini konuşan Sürme cam sistemleri, dar yaşam alanlarını değişen mevsim şartlarına hazırlar.  Isıcamlı Sürme Cam ve Tek Camlı Sürme Cam

İNCELE
GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

Giyotin cam sistemleri yaşam alanlarının modern ve güvenli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan kaliteli malzemelerle donatılmış en ideal çözümlerden biridir. Temizlenebilir Giyotin Cam, Isıcamlı Giyotin Cam

İNCELE
KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

Ferah alanlar yaratmanın en güzel yollarından biri olan katlanır cam sistemleri, kullanıcı deneyimini esas alan yenilikçi bir tasarımla geliştirildi.  Isıcamlı Cam Balkon 

İNCELE
KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Kış bahçesi sistemleri sizi; kar, yağmur ve soğuk hava gibi etkilerden koruyarak, yaşam alanlarınızı her koşula uyumlu hâle getirir.  Isıcamlı Kış Bahçesi

İNCELE
KÜPEŞTE CAM SİSTEMLERİ

Hemen hemen her alanda kullanıma uygun olan küpeşte cam sistemleri, dışarıyla aranıza set koymadan enerjiyi daima yüksek hissedeceğiniz yaşam alanları yaratır.  Isıcamlı Küpeşte Cam

İNCELE
ASKILI CAM SİSTEMLERİ

Yaşam alanlarını olumsuz hava şartlarından koruyan katlanır cam sistemleri ile fazla uğraş vermeden keyifli ve konforlu bir ortam yaratırsınız.

İNCELE
01
0
PROJELER

GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

Camekan 

Coffee

Roastery

/ ANKARA

456 m2

İNCELE
PROJELER

SÜRME CAM SİSTEMLERİ

1071 Konutları

İNCELE
PROJELER

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Aygüler Dericilik

İNCELE
PROJELER

GIYOTIN CAM SİSTEMLERİ

Lavare

İNCELE

HABERLER

TEMİZLENEBİLİR GİYOTİN CAM BALKON

Eliz, profesyonel ve detaylı çalışmaları sonucunda kullanıcı deneyimini esas aldığı temizlenebilir giyotin cam sistemlerini geliştirdi.

İNCELE

ISICAMLI CAM BALKONLAR İLE İŞLEVSEL DOKUNUŞLAR

Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemleri ile yeni bir yaşam alanı oluşturun. 

İNCELE

GİYOTİN CAM BALKON MODELLERİ

Balkonlar özellikle yaz ayları için çok keyifli oluyor. Eşle, dostla, arkadaşla ettiğiniz sohbetlerinize eşlik eden balkonlarınızın keyfini dört mevsim sürmek istemez misiniz?

İNCELE

CAM BALKON SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Balkon ve terasları dört mevsimi boyunca kullanma imkânı yaratan Eliz’in kapalı cam balkon modelleri, ortak yaşam alanlarımızı genişleterek, alternatif mekânların oluşmasını sağlar. 

İNCELE

KIŞ BAHÇESİ TASARIMLARI İLE KIŞI DAHA ÇOK SEVECEKSİNİZ

Kış bahçesi, kış aylarında ayağınıza sıcaklığı, keyfi ve konforu getiren muhteşem yaşam alanlarıdır.

İNCELE

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Bahçe rahatlığını ve keyfini yalnızca birkaç ay ile sınırlı koymayın. Birçok sayısız alanda değişik malzemeyle kış bahçesiniz oluşturun. 

İNCELE

SÜRME CAM BALKON İLE KONFORLU ALANLAR YARATIN

Eliz'in yoğun çalışmalarıyla geliştirdiği sürme cam balkon sistemleri, istenildiği zaman açılıp kapanabilen avantajlı yapısıyla balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı hâline getirir.

İNCELE

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİNİN YENİLEYİCİ GÜCÜ

Eliz'in katlanır cam sistemleri, özel bir sistem ile çalışan ve her türlü hava koşullarında rahatça kullanılan bir üründür.

İNCELE

BETON KORKULUKLAR YERİNE CAM KÜPEŞTELERİ TERCİH EDİN

Günümüzde beton korkuluklar yerini hızla şık görüntüsüyle cam küpeştelere bıraktı.

İNCELE

YAŞAM ALANLARINA İŞLEVSEL DOKUNUŞ: KIŞ BAHÇELERİ

Bahçe rahatlığını ve keyfini yalnızca birkaç ay ile sınırlı koymayın. Birçok sayısız alanda değişik malzemeyle kış bahçesiniz oluşturun. 

İNCELE

ISICAMLI CAM BALKON

Isıcamlı cam balkon, cam balkon sistemleri içerisinde ısı yalıtımının üst düzeyde sağlandığı bir sistemdir.

İNCELE

REFERANSLAR

E-KATALOG